Direktori


Perkhidmatan/JabatanName Email Jawatan 
Pengarah Hospital
Dr. Mohamad Ng Siah Huat sh.ng@moh.gov.myPengarah Hospital
Timbalan Pengarah Hospital
Dr. Rita Lau Yue Qi ritalau@moh.gov.myTimbalan Pengarah Hospital
Ketua Jabatan Pediatrik
Dr. Anita Vallimalar Suppiah anitavallimalar@moh.gov.myPakar Pediatrik
Ketua Jabatan Anestesiologi
Dr. Chew Sou Chen chewsc@moh.gov.myPakar Anestesiologi
Ketua Jabatan Pembedahan Am
Mr. Syed Abdul Wahhab Eusoffee Bin Wan Ali syedsufiee@moh.gov.myPakar Bedah Umum
Ketua Jabatan Kecemasan
Dr. Yang Xiang Yun yangxiangyun@moh.gov.myPakar Perubatan Kecemasan
Ketua Jabatan Perubatan Am
Dr. Cheah Kok Choon ckchoon@moh.gov.myPakar Perubatan
Ketua Jabatan Oftalmologi
DR. Yeong Sze Yuen michael.ngu@moh.gov.myPegawai Perubatan
Ketua Jabatan Ortopedik
Dr. Ong Shir Lee ongshirlee@moh.gov.myPakar Ortopedik
Ketua Jabatan Radiologi
Dr. Tan Ek Guan tanekguan@moh.gov.myPakar Radiologi
Ketua Jabatan Obstetrik & Ginekologi
Dr. Chai Ming Cheng chaimingcheng@moh.gov.myPakar O&G
Ketua Jabatan Psikiatri & Kesihatan Mental
Dr. Ling Lii Fong linglf@moh.gov.myPakar Psikiatri
Ketua Jabatan Pembedahan Mulut & Maksilofasial
Dr. Bernard Lau Sie Ming bernardlau@moh.gov.myPakar Bedah Mulut & Maksilofasial
Ketua Jabatan Farmasi
Cik Winnie Too winniet@moh.gov.myPegawai Farmasi
Ketua Jabatan Patologi
En. Ting Tiu Kiong tingtiukiong@moh.gov.myPegawai Sains
Ketua Jabatan Dietetik Dan Sajian
Cik Raudhah Binti Baharin raudhahb@moh.gov.myPegawai Dietetik
Ketua Unit Kualiti
Dr. Rita Lau Yue Qi ritalau@moh.gov.myPegawai Perubatan
Ketua Unit OSH
Dr. Saraniya A/P Raja Segaran saraniya@moh.gov.myPegawai Perubatan
Ketua Unit Tabung Darah
Dr. Christopher Wong Ha Kai christopher.wong@moh.gov.myPegawai Perubatan
Ketua Unit Rekod Perubatan
Dr. Muhammad Syahid Bin Awang m.syahid@moh.gov.myPegawai Perubatan
Ketua Unit Forensik
Dr. Lu Yew Tien luyewtien@moh.gov.myPegawai Perubatan
Ketua Unit Kerja Sosial Perubatan
Cik Setayler Anak Saing setayler@moh.gov.myPegawai Kerja Sosial Perubatan
Ketua Unit Kejuruteraan (Kawal Selia) Hospital
En. Jackson Ting Joh Ngee jacksonting@moh.gov.myJurutera Mekanikal
Ketua Unit Teknologi Maklumat
Pn. Silvia Joseph silvia@moh.gov.myPegawai Teknologi Maklumat
Penyelia Hospital
En. Jalil Bin Sirat jalilsirat@moh.gov.myKetua Penyelia Pen. Peg. Perubatan
Ketua Penyelia Jururawat
Matron Suraya Binti Kram suraya.kram@moh.gov.myKetua Penyelia Jururawat
Penyelia Jururawat
Matron Safiah Fatimah Binti Abdullah safiahfatimah@moh.gov.myPenyelia Jururawat
Matron So Siik Huong sosiikhuong@moh.gov.myPenyelia Jururawat
Matron Hebebu Tinggal hebebu@moh.gov.myPenyelia Jururawat
Matron Mary Anak Toyong mary.toyong@moh.gov.myPenyelia Jururawat
Ketua Unit Fisioterapi
Cik Sia Mee Shian siams@moh.gov.myJurupulih Perubatan Fisioterapi
Ketua Unit Hemodialisis
Sr. Shirley Sunggau Ajan shirleyajan@moh.gov.myKetua Jururawat
Ketua Unit Kawalan Infeksi
Matron Hebebu Tinggal hebebu@moh.gov.myPenyelia Jururawat
Ketua CSSU
Sr. Umpin Anak Pagan umpin@moh.gov.myKetua Jururawat
Ketua Unit Pentadbiran & Pengurusan
Cik Catherine Mura Anak Mani catherinemura@moh.gov.myPenolong Pegawai Tadbir
Ketua Unit Kewangan Dan Hasil
En. Faijal Bin Jalani faijal83@moh.gov.myPenolong Akauntan
Ketua Unit Hal Ehwal Islam
En. Mohsen Bin Kaderi mohsen@moh.gov.myPen. Peg. Hal Ehwal Islam
Ketua Unit Perhubungan Awam
Pn. Nuratirah Abdullah nuratirah@moh.gov.myPen. Peg. Penerangan
Print Friendly, PDF & Email